Dega - Plus sp. z o.o.

Change language:

O firmie

Spółka z o.o. "DEGA-PLUS" w Rudzie Śląskiej jest obecna na rynku izolacji rur przewodowych od 1992 roku. Rozpoczęła działalność jako spółka cywilna pod nazwą DEGA i wykonywała głównie antykorozyjne izolacje bitumiczne. W 1994 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością pod obecną nazwą, w której powstała zautomatyzowana linia do izolowania rur w technologii stapianego polietylenu SYNERGY. Dla tej technologii, dostarczonej przez amerykański koncern Kendall - Polyken uzyskano europejską aprobatę techniczną na zgodność z normą DIN 30 672, (1997 – 2005 r.) a następnie, w oparciu o przeprowadzone w Instytucie Nafty i Gazu (INIG) w Krakowie badania oceny zgodności z normą PN-EN 12068:2002, Spółka „DEGA-PLUS” wystawiła Krajową Deklarację Zgodności na produkowane powłoki ochrony antykorozyjnej 3LPE SYNERGY w klasach A-50, B-50 i C-50 (sierpień, 2005 r.).
W tym miejscu należy podkreślić, że fabryczne, trójwarstwowe izolacje polietylenowe (3LPE) na rurach stalowych wykonuje w kraju jedynie trzech producentów. Mamy satysfakcję być jednym z nich.

Siedziba firmy DEGA-PLUS Spółka z o.o.

Od początku działalności duży nacisk kładliśmy na zyskanie opinii solidnego partnera w interesach. Dziś, po prawie dwudziestu latach mamy przekonanie, że się nam udało. Dbając o to, co już uzyskaliśmy, stale poszerzamy naszą ofertę i dostosowujemy ją do oczekiwań odbiorców oraz zmieniających się wymagań rynku. Od 2003 roku Spółka „DEGA-PLUS” pracuje w Systemie ISO 9001.

W 2008 roku została wdrożona i uruchomiona usługa profesjonalnego malowania wewnętrznego i zewnętrznego rur stalowych.

W 2009 roku uruchomiliśmy linię do nakładania powłok poliuretanowych zgodnych z normą PN-EN 10290, dla których, w oparciu o stosowne badania INIG w Krakowie wystawiono Krajową Deklarację Zgodności.

W 2010 roku wprowadziliśmy nowy produkt poliuretanowy – PROTEC PW, dla powlekania powierzchni stalowych mających bezpośredni kontakt z wodą pitną. Produkt ten posiada Certyfikat Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

Przyszłość Spółki widzimy w rozwoju technologii izolacji antykorozyjnych odpowiadających na zapotrzebowanie Klientów oraz w promocji nowych rozwiązań na etapie projektowania.

Zdobyte do tej pory doświadczenie, dobre wyposażenie techniczne, stabilna i wysoko kwalifikowana załoga, ustabilizowana sytuacja finansowa, dobra opinia naszych odbiorców i instytucji finansowych czynią z nas partnerów, którym warto zaufać.

ZARZĄD SPÓŁKI
wróć: strona główna | do góry^