Izolacja Rurociągów

DEGA plus to producent fabrycznych trójwarstwowych izolacji polietylenowych na rurach stalowych, fabrycznych natryskowych izolacji z żywicy poliuretanowej, a także izolacji malarskich. Nasza firma na rynku funkcjonuje od 1992 roku. Od tego czasu nieprzerwanie dostarczamy izolacje rurociągów najwyższej jakości.

Izolacja rur stalowych

Dostarczamy tylko i wyłącznie najnowocześniejsze technologie izolacji rur, dzięki czemu jesteśmy zaufanym partnerem, który pomoże Ci w realizacji inwestycji przemysłowych. Pracujemy w systemie ISO 9001:2015, w oparciu o naszą Politykę Jakości. Z roku na rok zyskujemy coraz liczniejszą grupę zadowolonych Klientów, których zresztą cały czas przybywa.

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas rozwiązania izolacji rurociągów spełniały potrzeby i oczekiwania Klientów. Produkty, które dostarczamy, znajdują swoje zastosowanie w: przemyśle paliwowym, wodociągach, gazownictwie, rurociągach sprężonego powietrza, a także w szeroko pojętym hydrotransporcie. Dowodem na wysoką jakość oferowanych przez nas usług są liczne pozytywne opinie, komentarze i referencje.

Izolacje na rury

Zespół naszych pracowników to doświadczona kadra specjalistów posiadająca wieloletni staż w obróbce wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni rurociągów. W skład naszych usług wchodzą:

  • izolacje rur stalowych,
  • izolacje polietylenowe PE,
  • izolacje poliuretanowe PUR,
  • powłoki malarskie na rury,
  • izolowanie kształtek stalowych i spawów,
  • śrutowanie rur,
  • laminaty.

Zalety izolacji polietylenowych

Izolacje polietylenowe wiążą się z licznymi korzyściami, jednak do najważniejszych z nich możemy zaliczyć niezawodną wieloletnią (sięgającą nawet 50 lat) ochronę przed korozją rurociągów biegnących pod ziemią. Wykonywane przez nas izolacje na rury cechują się doskonałą przyczepnością do ich powierzchni. Ponadto odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a także posiadają pełne zabezpieczenie strefy przyspoinowej izolowanych rur. Dużym atutem jest fakt, iż istnieje możliwość gięcia zaizolowanych rur stalowych bez obaw o ich uszkodzenie.